Każdego dnia z uśmiechem na twarzy dbamy o to, aby klient wyszedł od nas nie tylko zadowolony z nowej fryzury, ale również wypoczęty i w dobrym humorze. Tworzymy zgrany zespół pasjonatów, miłą i rodzinną atmosferą zarażając naszych klientów. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, jesteśmy zawsze "na bieżąco" z aktualnymi trendami. Jeśli szukasz profesjonalnego salonu fryzjerskiego, fachowców kochających swoją pracę oraz miłej atmosfery, trafiłeś pod właściwy adres :-)

Małgorzata Lis
Fryzjer, stylista. Właścicielka salonu. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży fryzjerskiej. Edukator firmy MATRIX. Fryzjerstwo jest nie tylko jej pracą zawodową, ale również życiową pasją.
Artur Szczepański
Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął 5 lat temu. Pasjonat, wielowymiarowy fryzjer. Uwielbia pomagać i doradzać swoim klientom w tworzeniu ich osobistego wizerunku. Jego mocne strony to koloryzacja oraz strzyżenie damskie, które nieustannie rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach.
Iwonka Czekajło
Jej przygoda z fryzjerstwem zaczęła się 13 lat temu. To dla niej coś więcej niż zwykła praca: stale szuka inspiracji, a poprzez szkolenia doskonali swój warsztat. Nic tak jej nie cieszy, jak uśmiech zadowolonego klienta.